Vítejte v Coderoom, únikovce nové generace!

Zapomeňte na  skládání tematicky nehodících se hlavolamů dohromady. Sčítání ve smyslu "hrnec + soška + modrý trpaslík," u nás také nehledejte. Zato se můžete těšit na pořádnou porci hlavologie, kterou dovede sice vyřešit i student gymnázia, ale řešení není vždycky nasnadě! Ten správný postup může tedy být pořádná výzva. Kromě logického uvažování si u nás vyzkoušíte spoustu nových zařízení a projdete zcela nové herní postupy. V záloze máme několik velkých překvapení, která vám ale prozradíme těsně před vstupem do hry. Celkově jsme se snažili vytvořit něco jiného, než je ve světě únikovek zvykem a doufáme, že si od nás odnesete ten nejlepší zážitek. Těšíme se na všechny!


ZKRÁCENĚ

ikonaasova.png

NA SPLNĚNÍ MÁTE 60 MINUT

ikonachytej.png

CHYTŘEJŠÍ VYHRÁVÁ DŘÍV

IkonaTmu.png

URČENO JAK PRO PÁRY, TAK PRO TEAM (MAX 5 HRÁČŮ)


CODEROOM - POBOČKA NÁDRAŽNÍ 740

banner.png

TAJEMNÁ LABORATOŘ


V 60. letech nezůstalo jen u výhružek jedné mocnosti druhé a došlo k jaderné válce. Povrch celé planety se proměnil v poušť, po které vítr rozhání radioaktivní písek. Nemnoha se podařilo přežít v podzemních krytech. Jeden z nich, vědec John Smith, však vynalezl substanci, která může zbavit povrch planety radioaktivních látek a obnovit její obhospodařovávatelnost. Zmizel však hned poté, co vyrobil dostatek látky, aby si vytvořil svoji oázu klidu. Náhoda vás – poutníky potulující se poušti od úkrytu k úkrytu, zavedla až ke dveřím vědcova opuštěného krytu. Se zatajeným dechem vstupujete do přepusťové komory. Doufáte, že budete mít štěstí a dokážete získat dostatek látky pro sebe, i své blízké... Hra je na motivy známé počítačové hry Fallout. (Vstup pro dvojici 1000 CZK, pro skupinu 1500 CZK)

REZERVOVAT
Shipman.png

PRACOVNA DOKTORA SHIPMANA


Poklidným anglickým venkovem se roznesla neobvyklá zpráva. Doktor Shipman, vstřícný a vždy pomáhající člověk s dobrým srdcem je podezřelý z několika vražd. Vašemu teamu vyšetřujících detektivů byl tento případ přiřazen. Dostáváte povolení k domovní prohlídce a své vyšetřování začínáte v doktorově ordinaci. Potvrdíte domněnky o Shipmanově vině nebo zjistíte, že byl křivě obviněn? (Vstup pro pár 1000 CZK,  pro skupinu 1500 CZK)

 

REZERVOVAT

CODEROOM - POBOČKA WENZIGOVA 11

xaverius.jpg

Xaverius


Starý malíř se na smrtelném loži svěřil služebné, že jeho nejznámější obraz - Svatý Xaverius ukrývá tajemství, cestu k pokladu. Po mnoha marných pokusech rozluštit tajemství obrazu se zdálo, že vše byl jen výplod choré hlavy mistra. Obraz se však nedávno podařilo objevit ve starém kostele a vy máte 75 minut na rozluštění této historické záhady.

REZERVOVAT
Firefly_class_ship.jpg

PŘIPRAVUJEME

Firefly


Připravujeme pro Vás hru na motivy kultovního seriálu Firefly

REZERVOVAT
firearm-revolver-bullet-gun-53219.jpeg

PŘIPRAVUJEME


REZERVOVAT

RECENZE


CENÍK

ZÁKLADNÍ VSTUPNÉ


Základní vstupné je určeno pro skupiny 3-6 hráčů.

1500 KČ

PRO PÁRY


Jste dvojice hráčů nebo pár, který se jde pobavit? Pak pro vás máme zvýhodněné vstupné

1000 KČ

VOUCHER


Chcete podarovat své blízké ? Pořiďte jim volný vstup do naší únikovky! Po telefonické domluvě můžete voucher vyzvednout buď osobně nebo jej pošleme digitálně na domluvenou emailovou adresu, případně zašleme poštou.

1500 KČ


Franchising

Rádi byste založili vlastní escape game ale chybí vám zkušenosti? Nechte veškerou práci na nás!

Přípravy a vybudování kvalitní hry - i když se to tak nemusí jevit, mohou zabrat hodně času. Následné budování kulis na místě, propojení s elektronikou a příprava všech detailů zabere mnoho hodin práce.  Ušetřete čas a energii, nechte si hru navrhnout od zkušeného teamu! Ať už chcete pomoct se scénářem nebo potřebujete navrhnout celou únikovku na klíč, jsme tu pro vás!

Naše možnosti:

  • Pomůžeme s přípravou scénáře

  • Vyvineme a vytvoříme pro vás na klíč originální kulisy a hlavolamy

  • Vše rozplánujeme, na místě sestavíme a uvedeme v chod.

  • Předáme vám cenné know how, jak úspěšně rozjet vaší únikovku

  • Poradíme, jak zvládnout marketing

Se svými dotazy a nápady nás kontaktujte na info@coderoom.cz